درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

کشف و توقیف حدود ۲۰ تن مواد منفجره ارسالی از سوی فاشیسم دینی حاکم بر ایران به افغانستان جزء دیگری از طرحهای شوم آخوندها برای جنگ افروزی و صدور تروریسم و کشتار و نا امنی به تمام منطقه را برملا می کند.

این مواد که در روز سه شنبه۱۳مهر در استان غربی نیمروز در مرز ایران توقیف شد, در جعبه هایی با مارک غذا، اسباب بازی و وسایل آشپزخانه بسته بندی شده بود. این مواد ازجمله برای ساختن مین‌های کنار جاده‌یی مورد استفاده قرار می گیرد.

همزمان, نقش رژیم آخوندی در انفجارها و عملیات تروریستی جنایتکارانه در عراق ابعاد جدیدی به خود گرفته است و فرماندهان و مقامات نیروهای آمریکایی در عراق از دخالتهای فزاینده تروریستی و بنیادگرایانه این رژیم ابراز نگرانی می کنند. دکتر طارق هاشمی، معاون رئیسجمهور عراق روز ۲۸سپتامبر رژیم ایران را به مداخله آشکار و آموزش، تأمین مالی و حمایت مستقیم از حملات تروریستی در عراق متهم کرد و گفت: برخی جناحهای» شیطانی، کشور وی را تضعیف میکنند و آشوب و اختلاف را گسترش میدهند.
رژیم رو به اضمحلال آخوندی , ناتوان از مقابله با بحرانهای فزاینده سیاسی و اقتصادی و گسترش خشم و نارضایتی مردم, به صدور تروریسم و بحران به منطقه و جهان روی آورده است. استیلا بر منطقه بخش تفکیک ناپذیر سیاست آخوندها برای حفظ حاکمیت ننگینشان است. تنها راه مقابله و خنثی کردن مداخلات جنگ افروزانه و تروریستی این رژیم نیز اتخاذ یک سیاست قاطع و اعمال تحریم همه جانبه علیه آن و حمایت از خواست عموم مردم ایران برای سرنگونی این رژیم قرون وسطایی و استقرار دموکراسی و حاکمیت ملی در ایران است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۵ مهر۱۳۸۹ (۷اکتبر۲۰۱۰)

 

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب