درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

 هشدار به مقامات آمریکایی و ملل متحد,  ۶  مأمور نیروی قدس در بغداد و طرح آخوندها برای تحویل گرفتن گروگانها یا سر به نیست کردن آنها در عراق.

مقاومت ایران از روز ۲۲ آبان (۱۳نوامبر) در چندین اطلاعیه، خبر ورود ۶ مأمور نیروی تروریستی قدس به عراق را، که به منظور پرده پوشی جنایت بزرگ علیه بشریت در اشرف و در ارتباط با سرنوشت ۷ گروگان صورت گرفته، فاش کرده است.

از سوی دیگر طبق گزارشهایی که از درون رژیم ملایان و شورای عالی امنیت آن به دست آمده است ، رژیم آخوندی، در معامله با مالکی، در انتظار موقعیت مناسبی است تا دولت عراق گروگانها را به این رژیم تحویل دهد، یا آنها را در عراق به قتل برساند یا در زیر شکنجه در هم بشکند.

در پایان یازدهمین هفته گروگانگیری و اعتصاب غذای ساکنان لیبرتی و ایرانیان در کشورهای مختلف، ملاقات و گفتگوهای دژخیمان نیروی تروریستی قدس با مقامهای بالای حکومت عراق درباره سرنوشت گروگانها، نگرانی گسترده یی را در مورد توطئه‌های رژیم ایران و حکومت مالکی درباره استرداد یا سر به نیست کردن گروگانها دامن زده است.

اظهارات شگفت انگیز یک «مقام ارشد دولت» آمریکا در بریفینگ تلفنی ۳۰ اکتبر و اظهارات نماینده وزارتخارجه در جلسه استماع زیر کمیته خاورمیانه کنگره در ۱۳نوامبر به سود مالکی، و تلاش حیرت انگیز او از ابتدا تا انتهای استماع برای بی اطلاع جلوه دادن و بی تقصیر وانمود کردن مالکی در جنایت بزرگ علیه بشریت ، هر اقدام جنایتکارانه دیگری از سوی حکومت عراق در قدمهای بعدی را نیز تسهیل می‌کند. مقام مزبور در بریفینگ تلفنی تصریح کرد «ما تا امروز اطلاعات معتبری نداریم که دولت عراق به هیچ ترتیبی در حمله مذموم به اشرف دست داشته باشد».

نماینده وزارتخارجه همچنین به نحو شوکه کننده یی در استماع کنگره ادعا کرد که ۷گروگان در عراق نیستند!

این اظهارات مطلقاً صحت ندارد. اسناد و مدارک زیادی برای ارائه به تحقیقات مستقل و هر مرجع و دادگاه بیطرف بین المللی وجود دارد که به روشنی نشان می‌دهد ۷گروگان همچنان در خاک عراق و تحت کنترل نیروهای ویژه نخست وزیری و پسر مالکی هستند. مقاومت ایران جزییات را به طور مستمر با طرفهای آمریکایی در میان گذاشته است اما وزارتخارجه به دلایل نامعلوم از تحقیق در مورد این جنایت بزرگ و حتی از درخواست رسمی انجام تحقیقات مستقل و بیطرفانه و شفاف توسط ملل متحد خودداری می‌کند.

بدیهی است که اگر گروگانها به رژیم ایران مسترد یا در عراق کشته شوند بیشترین مسئولیت متوجه دولت آمریکاست که به طور مکرر امنیت و سلامت آنها را تضمین کرده بود.

مقاومت ایران در آغاز دوازدهمین هفته اعتصاب غذا در لیبرتی و کشورهای مختلف جهان، با توجه به نگرانیهای فوق العاده خانواده ها و جامعه ایرانیان، خواستار دخالت و اقدام فوری رئیس جمهور اوباما برای آزادی گروگانها است. به گروگان گرفتن ۷فرد حفاظت شده به مدت ۷۸روز از مصادیق بارز جنایت علیه بشریت است.

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

 ۱۷ نوامبر ۲۰۱۳ (۲۶ آبان ۱۳۹۲)

 

 

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب