درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

آخوند حسن روحانی رئیس جمهور رژیم آخوندی در يك مجیزگویی مشمئز کننده به تمجید از پاسداران جهل و جنايت پرداخت و عامل اصلي سرکوب و چپاول در داخل و صدور تروریسم و جنگ افروزي به خارج را محبوب دلها خواند. او که در جلسه هیات دولت سخن می گفت در هراس از لیست گذاری تروریستی سپاه گفت:‌ «اگر آمریکا بخواهد خطای بعدی را مرتکب شود و علیه پاسداران اقدامی کند، این دیگر خطا اندر خطا است؛ سپاه پاسداران تنها یک واحد نظامی نیست، بلکه ‌سپاه پاسداران در دل این مردم» است.

روحاني كه اشغال پنهان عراق و كشتار مردم سوريه و به گروگان گرفتن لبنان را دجالانه نجات اين كشورها توصيف مي كرد، گفت: سپاه پاسداران «نه ‌تنها محبوب ملت ایران بلکه محبوب مردم عراق هم است چون بغداد را نجات داده؛ محبوب کردهای عراق هم است چون اربیل را نجات داده؛ محبوب مردم دمشق و سوریه هم است چون دمشق را نجات داده؛ محبوب مردم لبنان هم است چون طرفدار حیثیت و استقلال لبنان بوده است؛ سپاه همیشه کمک مظلومان بوده و در برابر تروریستها ایستاده است»(خبرگزاری سپاه پاسداران-فارس-۱۹مهر).

اينها اظهارات رييس جمهور رژيمي است كه روابط قديمي اش با القاعده و طالبان و نقش آن به عنوان مهمترين زمينه ساز ايجاد داعش و قدرت گيري آن امروز بر همگان آشكار شده است. او مجيز پاسداران جراري را مي گويد كه در بيرحمي و قساوت گوي سبقت از اشغالگران مغول ربوده اند، مسئؤلان اصلي كشتار دست کم۵۰۰ هزار تن از مردم بيگناه سوريه، آواره كردن بيش از نيمي از مردم اين كشور، به خاك و خون كشيدن عراق و به راه انداختن جنگ و كشتار در يمن.

روحاني با تأکید بر سرسپردگی خود به خامنه ای گفت: «تا زمانی که همه مطیع رهبری هستیم هیچ مشکلی برای کشور ما پیش نمیاید». او همان كسي است كه در تبلیغات شعبده انتخابات اذعان کرد که هيأت حاكمه «در طول 38 سال فقط اعدام و زندان بلد بودند»، اما وقتی با نهیب خامنه ای رو به رو شد اعلام كرد حاضر است دهها بار دست «رهبر فرهيخته» را ببوسد.

روحاني رئیس جمهور رژيمي است كه در ۳۸ سال گذشته همواره دجالگري ضد امپرياليستي يكي از ابزارهاي حاكميتش بوده، اما اکنون در وحشت از پايان سياست مماشات و دوران امتيازات بادآورده یي كه به طور مستمر از غرب دريافت كرده است دولت قبلي آمريكا را قانوني و رفتار دولت فعلي را شرم آور توصيف كرد. وی گفت: «رئیس جمهور آمریکا با این استدلال که هر اقدامی رئيس جمهور قبلی انجام داده با آن مخالفت می‌کند، دست به این اقدامات زده و این ... واقعاً برای دولت آمریکا شرم‌آور است که استدلالش این باشد که با هر کاری که دولت قانونی قبل انجام داده مخالفت کند».

اين اظهارات يك بار ديگر نشان مي دهد تبلیغ میانه روی در مورد روحانی با ۳۸ سال سابقه مشارکت در سركوب و جنگ‌افروزي، تا چه اندازه مسخره است. او حتی اگر براي نجات رژيم بحران زده با فریبکاری قبای «اعتدال» نيز به تن کند، در سر بزنگاهها ناچار به خدمتگذاري پاسداران و نوكري ولی فقیه خونریز نظام اعتراف مي کند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۰ مهر ۱۳۹۶ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۷)

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب