درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

 

آخوند روحاني رئيس جمهور فاشيسم ديني حاكم بر ايران روز یکشنبه ۱۹ آذر (۱۰دسامبر) در مجلس رژيم، به نحو مشمئز كننده یي به مجيزگويي از پاسداران و شبه نظاميان جنايتكار در كشورهاي منطقه پرداخت و در يك وارونه‌گويي مضحك آنها را عامل امنيت در منطقه توصيف كرد. وي گفت: من «دست رزمندگان اسلام و رزمندگان مقاومت را مي‌بوسم.... سوريه را امن كردند. لبنان را امن كردند. انشاالله در آينده يمن امن خواهد شد. تمام تلاش بر اين است كه منطقه امن بشود... امروز روزی است که باید در این منطقه از لحاظ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی فعال شویم».

رژیم آخوندي در حالي از امنیت در منطقه صحبت مي‌كند كه مقامات رژيم وقيحانه مسئوليت قتل رئیس جمهور سابق يمن را به‌عهده مي‌گيرند. روحاني ضمن استقبال از اين جنايت گفت: «يمن از دست تجاوزكاران رها خواهد شد». پاسدار-سرلشکر محمد علي جعفري، سركرده كل سپاه پاسداران كشته شدن رئیس جمهور سابق يمن را تبريك گفت و آن را متوقف كردن توطئه عليه حوثي‌ها توصيف نمود. علی اکبر ولایتی، مشاور خامنه ای گفت:‌ «عبدالله صالح به سزای عملش رسید». آخوند علم الهدي عضو مجلس خبرگان رژیم و امام جمعه و نماينده خامنه اي در مشهد گفت «علی عبدالله صالح بعد از یك عمر جنایت به سزای نابكاری خودش رسید، كشته شد و هلاك گردید و این پیروزی بزرگي براي ما بود». روزنامه وطن امروز متعلق به خامنه اي نوشت: « قدرت به نفع انصار الله یکپارچه شد» و به اين ترتيب «گروههای مقاومت [شبه نظامیان وابسته به رژیم] اتاق کنترل و فرمان واحد، راهبرد و الگوی عمل یکپارچه در منطقه پیداکرده است، اکنون مأموریتهای فرامرزی برای خود قائل است ... و توانسته میان قدرت موشکی و منطقه‌یی خود تلفیق مناسبی شکل دهد».

همزمان در چهارمين گزارش دبير كل سازمان ملل در رابطه با اجراي تحريمهاي سازمان ملل عليه رژيم آخوندي كه روز یکشنبه ۱۹آذر منتشر شد، آمده است: دو موشكي كه در اوايل مردادماه و اواسط آبان امسال به سمت مكه و فرودگاه شهر رياض شليك شده داراي مارك «صنايع شهيد باقري» رژيم ايران بوده كه در فهرست تحريمهاي سازمان ملل قراردارد.

اين حقايق نشاندهنده آن است كه رژيم آخوندي با همه جناحهايش تا خرخره در صدور تروريسم و جنگ افروزي در تمامي كشورهاي منطقه درگير هستند. أنچه که روحاني «امنيت» در منطقه مي‌نامد همان حاكميت كشتار و جنايت و ترور ولايت فقيه در اين كشورهاست كه تا كنون ميليونها كشته و زخمي از مردم بیدفاع برجاي گذاشته است. البته اين رژيم قبل از آن دشمن تمامي مردم ايران است. از اين رو مردم و مقاومت ايران عزم جزم كرده اند كه اين رژيم قرون‌وسطايي را سرنگون كرده و دموكراسي و حاكميت مردم را جايگزين كنند.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

۱۹آذر ۱۳۹۶ (۱۰دسامبر ۲۰۱۷)

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب