درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

هموطنان عزیز، ورزشكاران و ورزش دوستان آزاده میهن

آخوندهای جنایتكار حاكم بر میهنمان درادامه سیاستهای ایران بر باد خود كمر به نابودی ارزشهای انسانی جامعه ما بسته‌اند.

در هر جامعه‌یی میدانهای ورزشی و استادیوم ها محلی برای پرورش و پیشرفت روح انسانی و نوع‌دوستی و آزادیخواهی و ساختن یك جامعه سالم است. در جامعه ما با داشتن سنبلهایی چون جهان پهلوان تختی، كه چون سرو در مقابل استبداد ایستاد

و سر فرود نیاورد ورزش همواره با ارزشهای پهلوانی و جوانمردی و ایستادگی و مقاومت همراه بوده است. سنتی كه قهرمانان مجاهد همچون حبیب خبیری، كاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، مهشید رزاقی، عضو تیم ملی فوتبال، فروزان عبدی ادامه دادند و بدست دژخیمان رژیم آخوندی به شهادت رسیدند.

رژیم ضدبشری آخوندی كه برای ادامه حیات ننگینش راهی جز سركوب و ایجاد رعب و وحشت ندارد، ورزشگاههای ما را تبدیل به کشتارگاه انسان كرده است تا از همگان به‌ویژه جوانان زهر چشم بگیرد. در آخرین نمونه، صبح روز پنجشنبه اول مهر (۲۲سپتامبر۲۰۱۶) همزمان با شروع سال تحصیلی، یك زندانی در ورزشگاه شهرستان نیریز در استان فارس توسط جلادان رژیم آخوندی كه آموزگاران داعش هستند، به دار كشیده شد.

در ۲۷دی ماه سال۱۳۹۱ كه یك زندانی در ورزشگاه سبزوار حلق آویز شد فیفا بشدت اعتراض كرد ولی رژیم آخوندی كه به هیچ قانونی ازجمله قوانین بین‌المللی پایبند نیست بار دیگر به این جنایت فجیع مبادرت كرده است.

كمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت، از همه ارگانها و فدراسیونهای كشوری و منطقه ای و بین‌المللی ورزشی، میخواهد این جنایت تكان دهنده را قویا محكوم نموده و مجازاتهای لازم را بر رژیم آخوندی اعمال كنند و از همه هموطنان مقیم خارج كشور می‌خواهد با مراجعه به مجامع و ارگانهای ورزشی، خواهان عكس العمل آنها بشوند.

كمیسیون ورزش با تاكید بر اینكه تبدیل ورزشگاه به محل اعدام آن روی سكه اعدام محبوب ترین چهره های ورزشی ماست، از همه ورزشكاران و ورزش‌دوستان آزاده میهن می‌خواهد با شركت در كارزار دادخواهی زندانیان سیاسی اعدام شده كه تعدادی زیادی از قهرمانان ورزشی نیز در میان آنها دیده میشود به‌پا خیزند و علیه این همه جور و ستم برشورند تا با سرنگونی این رژیم قرون وسطایی دوران سیاه و تاریك كنونی را به پایان رسانده و میهنمان را از لوث وجود این جانیان آزاد و رها كنیم.

كمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران

۲ مهر ۱۳۹۵ (۲۳سپتامبر ۲۰۱۶)

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب