درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

 مراجع و روحانیون و مجامع مختلف اسلامی باید این اقدام ضد اسلامی و ضد انسانی را محكوم كنند.

خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران، با محكوم كردن اقدام ضد انسانی و ضد اسلامی ربودن بیش از 200 دختر دبیرستانی و فروش آنها و ضمن همدردی با خانواده های این دختران بیگناه،  بار دیگر جامعه جهانی را به یك رویكرد قاطع و همه جانبه در مقابل این توحش قرون وسطایی و اقدام فوری برای نجات آنان فراخواند.

وی از كلیه مراجع و روحانیون و مجامع مختلف اسلامی خواست تا این اقدام ضد اسلامی را محكوم كنند و اجازه ندهند بنیادگرایان دین فروش با سوء استفاده از نام اسلام مرتكب چنین جنایت فجیعی شوند كه از بارزترین مصادیق جنایت علیه بشریت است.

مریم رجوی گفت: منشاً اصلی بنیادگرایی اسلامی كه صلح و آرامش را در بخشهای وسیعی از جهان امروز به خطر انداخته و حقوق بشر و حقوق زنان را به فجیع ترین شكل نقض می كند، فاشیسم دینی حاكم بر ایران است كه الهامبخش گروههای بنیادگرا و پشتوانه ایدئولوژیك و فرهنگی و منبع اصلی مالی و تسلیحاتی و لجستیكی آنها است.

مقاومت ایران از اوایل دهه 70  شبكه های بنیادگرا و تروریستی رژیم ایران در كشورهای آفریقایی را افشا كرد و بر تهدید فزاینده این رژیم در این منطقه از جهان تأكید نمود.

صرفأ 15ماه پیش بود كه مطبوعات بین المللی فاش كردند كه تسلیحات و مهماتی كه توسط گروههای افراطی در آفریقا به كار می رود، در ایران ساخته شده است ( نیویورك تایمز –فوریه2013). نزدیك به سه سال پیش نیز ارسال سلاح و مهمات از سوی رژیم ایران برای نیجریه و دیگر كشورهای غرب آفریقا فاش شده بود.

این رژیم طی 35 سال گذشته دهها هزار زن و دختر را در ایران شكنجه و اعدام كرده و میلیونها زن شریف ایرانی را تحت عناوین مسخره ای مانند بدحجانی به شدیدترین وجه مورد تعرض، هتك حرمت، تبعیض و سركوب قرار داده و در عین حال سرمداران آن در پشت پرده با سوء استفاده از زنان و دختران محروم به دایر كردن مراكز فساد و تجارت پرسود فروش دختران ایرانی در كشورهای همسایه مبادرت میكنند.

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

19 اردیبهشت 1392 (9 مه 2014)

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب