درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

۴ سال پیش شورای ملی مقاومت ایران، بر اساس مصوبة دفاع از اشرف (۱۶ دی۱۳۸۸) همکاری با رسانه هایی را مورد تحریم قرار داد که مصداق  «همسویی با ولایت مطلقه فقیه در ضدیت با فرزندان رشید و مقاوم مردم ایران در اشرف» شمرده میشوند. سایت ایرج مصداقی هوادار نادم سازمان مجاهدین خلق ایران از همان ۴ سال پیش، نمونه بارز آنها بوده و هست.

 مُهملبافی و دروغپردازی و بازپخش یاوه های تکراری این شخص علیه مجاهدان اشرفی بویژه آقای مسعود رجوی که اخیراً بالا گرفته است، تازگی ندارد و بیش از سه دهه توسط ارگانهای سرکوبگر رژیم ضد بشری و رسانه ها و مأموران گشتاپوی آخوندی در هزاران خبر مجعول و مقاله و تحلیل و کتاب و مصاحبه و فیلم و سریال تلویزیونی و نمایشگاه ، تکرار شده است. علاوه بر این ۳۰۰ بلندگو در اطراف اشرف طی ۶۷۷ روز، همین مطالب را به اشکال مختلف بطور شبانه روزی تکرار کرده اند.

سخن گفتن از سرکوب، دیکتاتوری، کیش شخصیت، محاکمات درونی، شیوه های استالینی، شستشوی مغزی، طلاق اجباری، وادار کردن افراد به بازگشتن به ایران به زور، نقض حقوق بشراعضاء و همچنین فساد شخصیت و اخلاق مجاهدین و مسئول شورای ملی مقاومت، چیز تازه ای نیست و تنها نیازمندی شدید خطوط متداخل ارتجاعی و استعماری را به از میان برداشتن تشکیلات مجاهدین، بویژه بعد از خروج از لیست های تروریستی در شرایطی که رژیم آخوندها در بحران سرنگونی دست و پا میزند، نشان میدهد. به این قبیل برچسب ها مکررا پاسخ داده شده است. از جمله در آذرماه ۱۳۷۳ شورای ملی مقاومت ایران در پاسخ به « تحریف و قلب واقعیات و تکرار دعاوی و اتهامهای بی پایه از سال ۶۴ در جریان رسوایی ایران گیت و معامله با رژیم خمینی» در گزارش وزارت خارجه آمریکا خاطر نشان کرد: «برای ما تعجب آور نیست که این گزارش، مجاهدین و همچنین شورای ملی مقاومت را ”اساساً غیر دمکراتیک“ توصیف می کند و مینویسد ”آنها یک آلترناتیو مناسب برای رژیم کنونی ایران نیستند“. سیاست گذاران و تنظیم کنندگان این گزارش از قماش همان کسانی هستند که دولت ملی دکتر مصدق را نیز ”مناسب“ نمیدانستند. آری ،”بزرگترین گناه“شورای ملی مقاومت و مسئول آن آقای مسعود رجوی، همچون مصدق بزرگ و در پیروی از او ، پایبندی به استقلال و دمکراسی است. این مقاومت بر آن است که پرچم شرف و آزادگی مردم ایران را همواره در اهتزاز نگاه دارد». از این رو، خصومت افسار گسیخته و کین توزی بیمارگونه علیه مجاهدین و مقاومت ایران، با رطب و یابس گفتن، آسمان و ریسمان را بهم دوختن، نقل قولهای ناقص یا بی ربط  از این و آن، دروغهای زنجیره ای  به استناد مأموران آشکار و پنهان اطلاعات ، تنها در خدمت ارتجاع و استعمار و رسانه ها و سرویس های مربوطه است و همچنانکه در مصوبه شورا آمده است، راه کشتار رزمندگان آزادی را  هموار میکند, این خیانت به مبارزات و آرمانهای آزادیخواهانه ملت ایران است.

صدای نادمان و خیانتکاران را نمیتوان«صدای قتل عام» مجاهدینی قالب کرد که زهر آتش بس را به حلقوم خمینی ریختند. 

مقاومت ایران بار دیگر بر ضرورت تحریم این قبیل سایتها که حقانیت آن بیش از پیش به اثبات رسیده است تأکید میکند.

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت

۱۶ اردیبهشت۱۳۹۲

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب