درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

 در روزهای جمعه و شنبه (۴و ۵اسفند) تلویزیونها، مطبوعات و سایتهای حکومتی فاشیسم دینی حاکم بر ایران، تحت عناوینی مانند  «سفیر آلمان در عراق از روند اخراج گروهک تروریستی منافقین از خاک این کشور حمایت نمود» به طور گسترده از اطلاعیه خانم کوبلر در ارتباط با حمله موشکی به لیبرتی و جنایت علیه بشریت استقبال کردند.

 تلویزیون سحر رژیم در ۵ اسفند در این باره گفت: «بریتا واگنر، سفیر آلمان در بغداد، اعلام کرد کشورش از تلاشهای هیأت سازمان ملل ‌متحد به‌منظور اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین حمایت می‌کند».

خبرگزاری حکومتی ایسنا روز ۴ اسفند نوشت: «بریتا واگنر با صدور بیانیه‌یی با سپاس از تلاشهای دولت عراق در حمایت از اردوگاه لیبرتی اعلام کرد که کشورش از تلاشهای هیأت دیپلوماتیک سازمان ملل در عراق در زمینه اخراج منافقین از عراق حمایت می‌کند.... وی هم‌چنین تلاشهای دولت عراق در تشکیل کمیته حقیقت‌یاب به‌منظور کشف حقایق مربوط به حمله اخیر به لیبرتی را ستود».

خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس در اخبار انگلیسی خود نوشت: «سفیر آلمان در اطلاعیه یی اعلام کرد: «دولتش از اخراج اعضای سازمان تروریستی مجاهدین خلق از عراق حمایت می‌کند». و افزود: «من مایلم حمایت کامل دولت فدرال آلمان را از یونامی که انتقال از اشرف به لیبرتی را مانیتور کرد اعلام کنم».

شورای ملی مقاومت در اول اسفند اعلام کرد: خانم کوبلر، در اطلاعیه خود ضمن شستن دستهای خونین دولت عراق به ستایش از نقش دستگاه تحت رهبری کوبلر پرداخت و با تاکتیک شناخته شده عوض کردن جای قربانی و جلاد از «رهبری کمپ لیبرتی» خواست که  «ساکنان کمپ را از حقوق کامل شان برخوردار سازند». چیزی که تنها برای کشتار چهارم راهگشایی می‌کند.

 دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۶ اسفند ۱۳۹۱(۲۴ فوریه ۲۰۱۳)

 

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب