درباره شورای ملی مقاومت

در ۳۰ تیر ۱۳۶۰ ، سالروز قیام مردم ایران در حمایت از دکتر محمد مصدق، و یک ماه پس از آغاز اعدامهای دستجمعی مخالفان تشکیل شورای ملی مقاومت توسط آقای مسعود رجوی، رهبر وقت سازمان مجاهدین خلق ایران، در تهران برای ائتلاف همه نیروهای دمکراتیک مخالف رژیم ولایت فقیه به منظور سرنگونی این رژیم و استقرار دمکراسی در ایران اعلام شد.

 

Freedom
Kurdistan
Religion
Women
Previous Next

 پاسدار سرتیپ حاجی‌زاده، فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران  رژیم آخوندی، طی مصاحبه یی اذعان كرد سیستم موشكی دیكتاتوری بشار اسد و حزب الله توسط فاشیسم دینی حاكم بر ایران اداره می شود. وی گفت: «کارخانجات تولید موشکی سوریه ساخت ایران است و موشکهای طراحی ایران آنجا دارد تولید می شود... کارخانجات تولید صنعت موشکی سوریه از ایران به آنجا منتقل شده است...

حتی جبهه مقاومت هم آموزش ساخت موشکهایش را از ایران یاد گرفته است. حزب الله لبنان و مقاومت فلسطین در این بخش -موشکی- خیلی توانمند شده اند و الان دیگر موشک همه گیر شده و یک جایگاه خاصی پیدا کرده است» (خبرگزاری فارس-وابسته به سپاه پاسداران-20آبان).

این در حالیست كه صدور سلاح و موشك از سوی رژیم ایران به كشورهای دیگر نقض آشكار قطعنامه های شورای امنیت ملل متحد است. مماشات كشورهای غربی رژیم ایران را در نقض قطعنامه ها و كنوانسیونها و قوانین بین‌المللی تشجیع كرده است.

پاسدار سرتیپ حاجی‌زاده،  در یك قدرتنمایی پوشالی گفت: «اولین موشکهای «اسرائیل زن» ما 1100 کیلومتر بیشتر برد نداشت.... اینها چند مرحله تکمیل شد تا رسیدیم به موشکهای سجیل امروزی که موشک چند مرحله یی سوخت جامد با برد 2000کیلومتر است، كه الان سازماندهی شده است و در یگانهای ما به وفور پیدا می‌شود».

 وی افزود: «امروز که موشکهای هرمز1 و هرمز2 را هم داریم. اینها هر کدام مشخصات و مختصات خاص خودش را دارند که می‌توانند شناورها، ناوها و رزم ناوها را در فواصل دور مورد اصابت قرار بدهند».

پاسدار حاجی زاده گفت تمامی این پروژه ها با «تحریك و تشویق» شخص خامنه ای صورت گرفته و این «تدبیر حضرت آقا بود که موشکها را نقطه زن کنیم و ایشان از مدتها قبل این تأکید را داشتند».

رژیم آخوندی در شرایطی كه در مذاكرات اتمی در بن بست قرار دارد و با بركناری مالكی یك ضربه كاری در عراق دریافت كرده و به خاطر جنایاتش در سوریه در جهان عرب و اسلام رسوا و منفور است با این قدرتنمایی پوشالی و با تهدید جامعه بین المللی می خواهد بر موقعیت متزلزل رژیم سرپوش گذاشته و از اتخاذ یك سیاست قاطع علیه رژیم جلوگیری كند.

 

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

20 آبان2014 (11نوامبر2014)

بیانیه‌های شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

بیانیه سی و ششمین سالگرد تأسیس شورای ملی مقاومت ایران

سی و شش سال پیش، در سال1360 و در روز تاریخی 30 تیر، شورای ملی مقاومت ایران به ابتکار آقای…
ادامه مطلب
بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

بيانيه سی و پنجمين سالگرد تأسيس شورای ملی مقاومت ايران

 سند PDF را از اینجا دانلود کنید صد و ده سال پیش مردم ایران با انقلاب مشروطه و با قیام…
ادامه مطلب

طرح‌ها و مصوبات شورای ملی مقاومت ایران

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

بخشنامه امنیتی و حفاظتی

۲۲ مهر ۱۳۷۶ بخشنامه امنیتی و حفاظتی قابل توجه اعضای محترم شورای ملی مقاومت از آنجا که چندین نمونه از…
ادامه مطلب
طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

طرح شورای ملی مقاومت درباره آزادیها و حقوق زنان

۲۸ فروردین ۱۳۶۶ با تعظیم به جانبازیهای تحسینانگیز و مقاومت فراموشیناپذیر همه زنان مجاهد و مبارز این میهن در برابر…
ادامه مطلب